[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:TR] [cle1: SECONDES Lang:TR]

AYRINTILI MİRROR SCREEN HİZMETLERİ

Mirror Screen işleviyle, akıllı telefonunuz ve Citroën aracınızın dokunmatik tableti bir bütün olur.

 

Tercih ettiğiniz uygulamalarınız, otomobil yolculuklarınız dahil olmak üzere günlük hayatınızın her anında elinizin altında! Mirror Screen, uygulamalarınızın görüntülerini dokunmatik ekrana kopyalar.

 

 

Bir bağlantı kablosuyla akıllı telefonunuzu bağlamak ve sonra 7" dokunmatik tablette Mirror Screen modunu etkinleştirmek yeterlidir. Mirror Screen, akıllı telefonun veri bağlantısını kullanıyor ve hiçbir ek üyelik gideri gerektirmiyor1).

 

 

Orijinal ekrana göre daha iyi bir görüş kabiliyeti sunmasına ek olarak Mirror Screen, uygulamalarınızla tam güvenlik içinde etkileşim kurmanıza olanak tanıyor: gözlerinizi yoldan ayırmadan, sadece ses veya hareketle web radyo açabilir, SMS yazdırabilir (veya okutabilirsiniz)!    

  

 

(1) Ücretli uygulamaların ve uygulamalarla ilgili üyeliklerin satın alınması veya yurt dışı roaming bedelleri hariç. Mirror Screen işlevi, versiyonlara göre opsiyonel ya da standart olarak sunuluyor. 

520x293_Apple_CarPlay

MIRROR SCREEN SİSTEMLERİ

APPLE CARPLAY

android-auto-logo

.

iPhone kullanıyorsanız, Apple CarPlay™ size sesle veya parmakla sezgisel şekilde arama yapma, haritaları kullanma, müzik dinleme ve mesajlarınıza ulaşma olanağı sunuyor.

  • Gözlerinizi yoldan ayırmadan, aracınızın dokunmatik ekranından veya direksiyon simidinin altındaki sesli kontrol butonunu basılı tutarak ses tanıma işlevi Siri'yi etkinleştirebilirsiniz. Siri, iPhone'unuza bakmadan kişiler listenize ulaşmanıza, arama yapmanıza, mesaj dinlemenize ve yazdırmanıza olanak tanıyacaktır.
  • Apple CarPlay ayrıca aracınızı sürerken Spotify veya Stitcher gibi bazı audio uygulamalarından yararlanmanıza da olanak tanıyor.

MIRRORLINK®

mirror link

.

MirrorLink®, sürüş sırasında kullanılmaya uygun bir arayüzle, akıllı telefonunuzun* navigasyon, sürüş yardımı, müzik, telefon, vb. gibi uygulamalarını** doğrudan aracınızın ekranından kolaylıkla ve tam güvenlik içinde kullanmanıza olanak tanıyor. 


Uygulamalar akıllı telefonda çalışıyor ama aracınızın ekranında da görüntüleniyor ve seslerini aracın entegre ses sisteminden duyuyorsunuz.

Uygulamalar akıllı telefonda çalışıyor ama aracınızın ekranında da görüntüleniyor ve seslerini aracın entegre ses sisteminden duyuyorsunuz.

* uyumluysa
** uyumlu uygulamaysa

C1 NASIL GÜNCELLENİR?

.

CITROËN C1 aracınızda uyumlu akıllı telefonunuzdan 7" dokunmatik tablette yararlanmanıza olanak tanıyan Mirror Screen işlevi bulunuyor.

 

Bugün bu işlev zenginleşiyor: artık 7" dokunmatik tabletinizle uyumlu yeni akıllı telefonlar ve yeni uygulamalar mevcut.

 

7" dokunmatik tabletinizin yazılımını* MirrorLink® protokolünün 1.1 versiyonuna güncelleyerek bugünden itibaren bu olanaktan yararlanabilirsiniz.

 

Buradan indirilecek dokümanda açıklanan basit prosedürü izlemeniz yeterli olacaktır.

 

*C1 aracınızın üretim tarihine göre, bu yeni yazılım versiyonu fabrikada kurulmuş olabilir. 

C1
Top